NenuLASER Park laserów

Park Laserów NenuLASER to kompleks 3 atrakcji laserowych: Gra na Arenie, Labirynt oraz Strzelnica.

Park laserów NenuLASER

Poszukujesz miejsca na ekscytujący wypad ze znajomymi? Chcesz pozytywnie odreagować codzienny stres? Lub może chcesz zaplanować wyjątkową rodzinną wycieczkę z atrakcjami? Podaruj swojej grupie zabawę w laserowy paintball w naszym Parku Laserów NenuLASER i miej gwarancję że wszyscy okrzykną ten wypad jako najlepszy na jakim kiedykolwiek byli. Duch rywalizacji i współzawodnictwo, ekscytujące wyzwania, nowoczesny interaktywny sprzęt oraz zapierająca dech w piersiach sceneria i muzyka to wszystko dzięki czemu zabawa w laserowy paintball zapadnie Wam na długo w pamięci.

 

Uwaga!

W dniach od 08.04-10.04.24 będziemy zamknięci! 

Zając wielkanocny - historia, co symbolizuje - Wikikids

Godziny Otwarcia

Poniedziałek-wtorek-NIECZYNNE!

Środa-Piątek-13:00-20:00

Niedziela-sobota i święta-11:00-20:00

 

Cennik:

wtorek-czwartek-28zł

piątek-niedziela i święta-35zł 

W cenę wchodzi:

2x20min główna rozgrywka na arenie+ strzelnica+ labirynt laserowy

Dla większych grup zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji 

Park Laserów NenuLASER to kompleks 3 atrakcji laserowych:

Największą atrakcją Parku Laserów jest gra na Arenie - wielkiej hali o powierzchni 900m2, na której odbywają się największe bitwy laserowe.

  • Rozgrywki na Arenie

    najmłodszych uczą chęci do zdrowej rywalizacji z rówieśnikami, budowania zaufanie do sojuszników oraz poprawnej koordynacji ruchowo-wzrokowej. Dla dorosłych jest to natomiast niezwykła okazja by pozytywnie odreagować stres wyzwalając w sobie ducha walki.

  • Labirynt Laserowy

    to wyjątkowe miejsce, które stawia przed graczami ekscytujące wyzwanie. Gra polega na przejściu ścieżki omijając wiązki laserowe przecinające trasę marszu. Zadanie to nie tylko sprawdzi waszą gibkość i umiejętności gimnastyczne ale także spryt i umiejętność planowania.

  • Strzelnica Laserowa

    to miejsce gdzie poczujecie się jak gwiezdni kowboje trenując swoją koordynacje ręka oko. Podczas gry możecie rywalizować w pojedynkę lub w dwóch drużynach starają się trafić w podświetlane punkty jak najszybciej. Punkty zapalają się w różnych konfiguracjach, dlatego tak ważne jest skupienie i koordynacja. Podczas gry możecie stanąć do wyzwania i spróbować pobić rekord Strzelnicy, za co można zdobyć wspaniałe nagrody.

W ramach gry na Arenie zapewniamy szkolenie z naszymi instruktorami oraz nowoczesny sprzęt dla wszystkich graczy.

ADRES

ul. Boczna 23, 64-000 Kościan

GODZINY OTWARCIA

poniedziałek: Sprawdź na stronie konkretnej atrakcji

wtorek - piątek: Sprawdź na stronie konkretnej atrakcji

soboty - niedziele i święta: Sprawdź na stronie konkretnej atrakcji